bodyART - synergia treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego!!
bodyART jest jednym z najbardziej docenianych treningów z nurtu Body&Mind. To nowy wymiar treningu funkcjonalnego łączącego w płynnym ruchu ćwiczenia wzmacniające, rozciągające i terapeutyczne, zgodnie z oddechem.
bodyART® to holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł, a całość podsumować można myślą przewodnią słuchania siebie, odnajdywania psychicznej i fizycznej harmonii oraz równowagi. Trening uczy świadomości swojego ciała i fantastycznie odpręża. Kształtuje siłę, elastyczność, poprawia postawę ciała, wyszczupla.
bodyART® można ćwiczyć w każdym wieku.

PILATES 
- spokojny trening całego ciała jako skuteczny sposób na szczupłą sylwetkę, jędrne ciało oraz płaski brzuch. Zajęcia polegają na wykonywaniu serii płynnych i kontrolowanych ćwiczeń, połączonych z regularnym oddechem oraz spinaniu i rozluźnianiu mięśni. Efektem treningu są wzmocnione i rozciągnięte mięśnie, ciało odzyskuje sprężystość a sylwetka staje się proporcjonalna i smukła. Pilates wzmacnia mięśnie całego ciała, poprawia koordynację ruchową, a także zwiększa ruchomość stawów i giętkość kręgosłupa. Ćwiczenia wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają w dobry nastrój i poprawiają samopoczucie.

Specjalny zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń przeznaczony jest dla osób
w każdym wieku oraz na różnym poziomie sprawności ruchowej.