ZUMBA
zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku 
Zumba poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetny nastrój. Proste kroki taneczne, różnorodne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Zumba to bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja kroków tanecznych zaczerpniętych z rytmów latynoskich i międzynarodowych tj. salsa, reggaeton, flamenco, samba, cha-cha …. i wiele innych. Zumba znakomicie kształtuje sylwetkę, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało, a także dodaje pozytywnej energii.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych i kondycyjnych.


FAT BURNING - intensywne zajęcia aerobowe prowadzone w formie nieskomplikowanych układów choreograficznych. Utrzymanie aerobowej dynamiki zajęć powoduje, że przez cały czas następuje proces spalania tkanki tłuszczowej. Trening poprawia wytrzymałość, koordynację i pamięć ruchową, pozwala świetnie rozładować stres i emocje  a także doskonale wyszczupla sylwetkę.
Zajęcia przeznaczone dla osób na średnim poziomie zaawansowania oraz zaawansowanych.


STEP & SHAPE
znakomita choreografia na stepie +  wzmacnianie mięśni dolnych partii ciała
Zajęcia ogólnorozwojowe poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające dolne partie mięśniowe oraz wyszczuplające sylwetkę. Doskonałe połączenie treningu aerobowego w formie nieskomplikowanego układu choreograficznego wykonywanego na stepie z dynamicznym treningiem wzmacniającym  mięśnie. Celem treningu jest redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa  koordynacji  i pamięci ruchowej, poprawa ogólnej wydolności organizmu a także modelowanie sylwetki i wzmocnienie mięśni, w szczególności mięśni nóg i pośladków.
Zajęcia przeznaczone dla osób na średnim poziomie zaawansowania oraz zaawansowanych.


AEROBOX & SHAPE
35 min. choreografii z elementami kickboxingu + 25 min. treningu modelującego całe ciało
Doskonały sposób na walkę ze stresem, napięciem i zmęczeniem. Siła, moc, dynamika, nadzwyczajna intensywność w połączeniu z technikami boksu i kickboxingu. Podczas zajęć wykonywane są nieskomplikowane układy choreograficzne bazujące na technikach sztuk walki połączone z kickboxerskim treningiem wzmacniającym mięśnie dolnych i górnych partii ciała. To intensywny trening całego ciała, który poprawia kondycję i koordynację ruchów, a także bardzo szybko ujędrnia ciało i wysmukla sylwetkę. Praca rąk świetnie kształtuje mięśnie tułowia, ramion i obręczy barkowej, kopnięcia natomiast angażują mięśnie brzucha, nóg i pośladków. Duża liczba ciosów, kopnięć i podskoków oraz ciągłe napięcie mięśni zapewniają wysoki wydatek energetyczny oraz spalanie tkanki tłuszczowej.
Zajęcia przeznaczone dla osób zaawansowanych.