BODY SCULPTING - trening modelujący sylwetkę i wzmacniający wszystkie grupy mięśniowe, zarówno dolne jak i górne partie ciała. Umiarkowane tempo pracy, duża liczba powtórzeń oraz skupienie na technice wykonywanych ćwiczeń wpływa na wzrost efektywności treningu, a tym samym na doskonałe rezultaty w postaci smukłej i pięknie wyrzeźbionej sylwetki. Podczas zajęć wykorzystuje się różne akcesoria fitness w celu podwyższenia intensywności pracy poszczególnych grup mięśniowych. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

ABT - trening ukierunkowany na wzmocnienie mięśni dolnych partii ciała prowadzony w umiarkowanym tempie. Celem ćwiczeń jest  modelowanie nóg, pośladków i brzucha, często z wykorzystaniem akcesorii fitness w celu podniesienia intensywności pracy mięśni.  Z uwagi na umiarkowane tempo ćwiczeń oraz dużą liczbę powtórzeń możliwe jest skupienie nad prawidłowym wykonaniem poszczególnych ćwiczeń, co daje doskonałe rezultaty w postaci smukłej sylwetki i jędrnego ciała.
Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

SPEEDBALL
 - to nowoczesny trening fitness prowadzony z wykorzystaniem piłek
lekarskich obejmujący płynne układy prostych ćwiczeń bazujących na zasadach kondycyjnego i funkcjonalnego treningu sportowego oraz tradycyjnego treningu z piłką lekarską. Ćwiczenia połączone w logiczne sekwencje i wykonywane we wszystkich płaszczyznach ruchu angażują wszystkie grupy mięśniowe. Celem zajęć jest poprawa kondycji oraz wytrzymałości siłowej, przy równoczesnym usprawnieniu i wzmocnieniu całego ciała. Ważną rolę w treningu odgrywa stabilizacja oraz wzmocnienie centrum ciała.
Zajęcia przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, na każdym poziomie zaawansowania.


FIT & OVOBALL -
bezpieczny i skuteczny trening wyszczuplający oraz modelujący całe ciało prowadzony w umiarkowanym tempie z wykorzystaniem dużych piłek gimnastycznych oraz małych piłek eliptycznych. Ćwiczenia z piłkami to trening mniej dynamiczny, skoncentrowany na wzmacnianiu mięśni, pozwalający  pięknie wymodelować i ujędrnić ciało. Niestabilna powierzchnia piłek pozwala na realizowanie zróżnicowanych ćwiczeń w tzw. zaburzonej równowadze, które wzmacniają mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa i utrzymywanie prostej sylwetki oraz harmonizują pracę całego ciała.
Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.