TRENING
PERSONALNY

Jeżeli chcesz szybciej osiągnąć zamierzone cele, uzyskać wymarzoną sylwetkę oraz sprawić aby twój trening był efektywniejszy, zapraszamy na trening personalny.

Dla trenera personalnego punktem wyjścia są Twoje indywidualne potrzeby oraz poziom Twojej sprawności, wytrzymałości i budowy ciała. W oparciu o cele treningowe jakie chcesz osiągnąć, skomponuje optymalny i jak najlepiej dobrany do Twoich potrzeb i możliwości program treningowy. Trening personalny pozwala tworzyć indywidualne rozwiązania. Dzięki nim można wyznaczyć najskuteczniejszą drogę do osiągnięcia pożądanych celów treningowych, a w tym przede wszystkim modelowanie idealnej sylwetki, redukcja masy ciała, budowa masy mięśniowej czy poprawa ogólnej sprawności fizycznej. Dodatkowo, idealnie dopasowany plan treningowy pozwala czerpać dużo przyjemności z podejmowanej aktywności fizycznej, uczy świadomości ciała oraz dodaje energii życiowej i redukuje efekty codziennego stresu. Trener osobisty nie tylko dba o bezpieczeństwo ćwiczeń, lecz także o technikę ich wykonania przez co każda chwila spędzona na siłowni jest bardziej efektywna i skuteczna.

Dzięki obecności trenera osobistego unikniesz monotonii, a trening stanie się nie tylko ciężką pracą nad własnym ciałem, ale również przyjemną formą spędzania wolnego czasu.

Nasi trenerzy personalni zapewnią Ci osiągnięcie upragnionych rezultatów, a dodatkowo zadbają o to żebyś był przez cały czas zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia wymarzonej formy i wyglądu.

Zapewniamy:

indywidualnie dobrany trening dopasowany w szczegółach do twoich możliwości
i skupiony na celach, które chcesz osiągnąć.

wyselekcjonowane grono najlepszych trenerów.

stałą kontrolę postępów treningowych, motywację i edukację prozdrowotną.

Poprzez te aspekty realizujemy różnorodne cele treningu personalnego: