AKTUALNOŚCI
FITNESS W WEEKEND 25 – 26 STYCZEŃ

O KLUBIE

CREATIVE to nowoczesny i wyjątkowy kompleks fitness dla osób aktywnych, szukających klubowej atmosfery.

CREATIVE to klub, który poprzez kompleksowość i wysoką jakość oferowanych usług spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów oraz sprawia, że aktywny wypoczynek staje się przyjemnością i stylem życia.

CREATIVE to nowa, profesjonalna siłownia wyposażona w kompleksowo dobrany zestaw urządzeń cardio, urządzeń siłowych stosowych, „półwolnych” maszyn i „wolnych” ciężarów firmy Technogym - leadera wśród producentów urządzeń siłowych.

CREATIVE to odrębna strefa fitness tylko dla kobiet – siłownia wyposażona w urządzenia do treningu obwodowego marki Technogym oraz bogata oferta zajęć grupowych prowadzonych w komfortowej sali fitness o powierzchni 130m2.

CREATIVE to również gabinety odnowy biologicznej, idealne aby zadbać o pielęgnację ciała oraz odzyskać harmonię i energię.

CREATIVE to nie tylko fitness, to także miejsce miłych spotkań przy aromatycznej kawie Bristot w naszym CAFE. W specjalnym menu proponujemy zdrowe i lekkie przekąski, koktajle ze świeżych owoców, wyjątkowe herbaty Althaus oraz wyśmienite desery fitness.

CREATIVE zadbał również o najmłodszych, dla których stworzyliśmy FIGOLAND – wspaniały, kolorowy i bezpieczny dwu-poziomowy plac zabaw. Nasze animatorki opiekują i bawią się z dziećmi, aby umożliwić Wam spokojne korzystanie z usług CREATIVE. W naszym figolandzie organizujemy kameralne i fantastyczne imprezy urodzinowe dla dzieci.

CREATIVE to miejsce dla osób kreatywnych, aktywnych i dbających o jakość życia. CREATIVE to idealne miejsce dla Ciebie.